ADS5122CZHK
Print
Remove from RFQ List
View RFQ list
Description:
IC ADC 10BIT PIPELINED 257BGA
Part Status:
Obsolete
Mfr Part:
ADS5122CZHK
Mfr:
Texas Instruments
Packaging:
Datasheet:
Click Here to View Datasheet
Mount Type:
Surface Mount
Device Package:
257-BGA MICROSTAR (16x16)
Series:
Categories:
Semiconductors, Int. Circuit, Data Conversion IC, ADC
ADS5122CZHK
Array
Description:
Array
Part Status:
Device Package:
Packaging:
Datasheet:
Click Here to View Datasheet
Mounty Type:
Categories:
ADC, Data Conversion IC, Int. Circuit, Semiconductors
Search by Part Number
Easily search for products that are readily available in our product inventory
Related Products
SMA6F6.0A
TVS DIODE 6VWM 10.3VC SMAFLAT
View Part
STB30NM60ND
MOSFET N-CH 600V 25A D2PAK
View Part
STF12N120K5
MOSFET N-CH 1200V 12A TO220FP